Welkom bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen

Uiterwijk Winkel Verzekeringen is een onafhankelijke assurantie tussenpersoon. Sinds 1929 is ons familiebedrijf gevestigd in Hoogeveen. Ons kantoor is groot genoeg om u op alle gebieden deskundig te adviseren, maar klein genoeg om u op een persoonlijke manier van dienst te zijn. Ons doel is een op en top tevreden relatie die oprecht zal zeggen: “Ik zit goed bij Uiterwijk Winkel”

Uw contactpersonen
  • Algemeen
  • Zakelijk
  • Verzuim en inkomen
  • Agrarisch
  • Particulier
Algemeen
Karen Mulderij
Mariska Teunis
Ruben Tigelaar
Henry Middendorp
Erwin de Lange
Carmen Moes
Robin Strijker
Ruben Waninge
Marieclair Beijert
Hans van der Starren
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280503
E: h.vanderstarren@uiterwijkwinkel.nl
Maurice de Lange
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Schadebehandeling agrarisch
T: 0528-280555
E: s.vandenbosch@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Jeannet Veenhuis-Visscher
Schadebehandeling particulier
T: 0528-223544
E: j.veenhuis@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Michiel Okken
Alie Helms
Benny Okken
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Relatie binnendienst
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
Irma Nijland
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Eliane Gieske
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Jantje Regien-Speelman
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280502
E: j.regien@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Piet Vos
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280557
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280567
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Marjan Ronner
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280557
E: m.ronner@uiterwijkwinkel.nl
Jannes Duin
Agribeheer binnendienst
T: 0528-223543
E: j.duin@uiterwijkwinkel.nl
Erik Blom
Beheer financiële administratie
T: 0528-280504
E: e.blom@uiterwijkwinkel.nl
Davey bij de Leij
Martijn Hartgerink
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280502
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Relatiebeheer/directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Zakelijk
Marcel Waninge
Michiel Okken
Alie Helms
Irma Nijland
Binnendienst adviseur
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Martijn Hartgerink
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Hans van der Starren
Maurice de Lange
Schadebehandelaar
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Verzuim en inkomen
Marco Smit
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Buitendienst adviseur
T: 0528-280507
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Benny Okken
Binnendienst adviseur
T: 0528-280565
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Binnendienst adviseur
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
Marieclair Beijert
Binnendienst polisbeheer
T: 0528-280564
E: m.beijert@uiterwijkwinkel.nl
Agrarisch
Piet Vos
Buitendienst adviseur
T: 0528-280557
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Buitendienst adviseur
T: 0528-280567
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Binnendienst adviseur
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Binnendienst adviseur
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Marjan Ronner
Binnendienst adviseur
T: 0528-280557
E: m.ronner@uiterwijkwinkel.nl
Jannes Duin
Binnendienst adviseur
T: 0528-223543
E: j.duin@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Particulier
Eliane Gieske
Binnendienst adviseur
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Binnendienst adviseur
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandelaar
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Jeannet Veenhuis-Visscher
Schadebehandelaar
T: 0528-223544
E: j.veenhuis@uiterwijkwinkel.nl
Uw actueel
Blog - 29-05-2019 De band tussen mens en motor

Het is steeds langer licht, de zon schijnt vaker en de temperaturen lopen op.  Voor de motorrijders onder ons goed nieuws. En motorrijders, daarvan hebben we er in Drenthe nogal wat. Per duizend inwoners heeft Drenthe zelfs de meeste motorrijders van Nederland.  Maar hoe zorgt u er nu voor dat u met uw toermotor, racer…

Lees meer
Column - 30-01-2019 Oh nee! Een aanrijding met een buitenlands kenteken. Wat nu?

In de dagelijkse praktijk zien wij een toename van het aantal aanrijdingen waarbij een voertuig met een buitenlands kenteken betrokken is. Doordat het goed gaat met de economie zien we met name steeds meer buitenlandse vrachtwagens op de Nederlandse wegen. U moet er natuurlijk niet aan denken, maar het kan gebeuren dat u bij zo’n…

Lees meer
Social media