Welkom bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen

Uiterwijk Winkel Verzekeringen is een onafhankelijke assurantie tussenpersoon. Sinds 1929 is ons familiebedrijf gevestigd in Hoogeveen. Ons kantoor is groot genoeg om u op alle gebieden deskundig te adviseren, maar klein genoeg om u op een persoonlijke manier van dienst te zijn. Ons doel is een op en top tevreden relatie die oprecht zal zeggen: “Ik zit goed bij Uiterwijk Winkel”

Uw contactpersonen
  • Algemeen
  • Zakelijk
  • Verzuim en inkomen
  • Agrarisch
  • Particulier
Algemeen
Karin Vermaas
Karen Mulderij
Ruben Tigelaar
Henry Middendorp
Erwin de Lange
Carmen Moes
Robin Strijker
Marieclair Beijert
Hans van der Starren
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280503
E: h.vanderstarren@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Schadebehandeling agrarisch
T: 0528-280555
E: s.vandenbosch@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Bryan Koster
Schadebehandeling particulier/zakelijk
T: 0528-280566
E: b.koster@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280550
E: m.waninge@uiterwijkwinkel.nl
Michiel Okken
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280561
E: m.okken@uiterwijkwinkel.nl
Benny Okken
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Thijs Jagt
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: t.jagt@uiterwijkwinkel.nl
Irma Nijland
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Eliane Gieske
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Piet Vos
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Marjan Ronner
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280557
E: m.ronner@uiterwijkwinkel.nl
Erik Blom
Beheer financiële administratie
T: 0528-280504
E: e.blom@uiterwijkwinkel.nl
Davey bij de Leij
Niek Wijnands
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280569
E: n.wijnands@uiterwijkwinkel.nl
Martijn Hartgerink
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Relatiebeheer/directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Zakelijk
Martijn Hartgerink
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Niek Wijnands
Buitendienst adviseur
T: 0528-280569
E: n.wijnands@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Binnendienst adviseur
T: 0528-280550
E: m.waninge@uiterwijkwinkel.nl
Michiel Okken
Binnendienst adviseur
T: 0528-280561
E: m.okken@uiterwijkwinkel.nl
Suzan de Haas-de Vries
Binnendienst adviseur
T: 0528-280552
E: s.dehaas@uiterwijkwinkel.nl
Thijs Jagt
Binnendienst adviseur
T: 0528-280568
E: t.jagt@uiterwijkwinkel.nl
Irma Nijland
Binnendienst adviseur
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Hans van der Starren
Bryan Koster
Schadebehandelaar
T: 0528-280566
E: b.koster@uiterwijkwinkel.nl
Verzuim en inkomen
Marco Smit
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Buitendienst adviseur
T: 0528-280507
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Benny Okken
Binnendienst adviseur
T: 0528-280565
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Binnendienst adviseur
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
Marieclair Beijert
Binnendienst polisbeheer
T: 0528-280564
E: m.beijert@uiterwijkwinkel.nl
Agrarisch
Piet Vos
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Binnendienst adviseur
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Binnendienst adviseur
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Marjan Ronner
Binnendienst adviseur
T: 0528-280557
E: m.ronner@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Particulier
Thijs Jagt
Binnendienst adviseur
T: 0528-280568
E: t.jagt@uiterwijkwinkel.nl
Eliane Gieske
Binnendienst adviseur
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Binnendienst adviseur
T: 0528-280502
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandelaar
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Bryan Koster
Schadebehandelaar
T: 0528-280566
E: b.koster@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Uw actueel
Column - 05-10-2017 Tips voor een autorit tijdens de herfst

Tips voor een autorit tijdens de herfst Het is herfts. De dagen worden korter en het regent vaak en hard. Daarnaast kan het ook flink waaien. Om de kans op schade en pech in de herfst te verkleinen hebben we een aantal tips voor u op een rij gezet. Controleer de ruitenwissers Als het hard…

Lees meer
Column - 27-09-2017 Met korte lijnen een totaaloplossing bedenken

Daar stond je dan. Caravan al gekoppeld aan de auto, helemaal klaar om te gaan. Maar vlak voor vertrek blijkt dat de groene kaart of reispas nergens is te vinden. Gelukkig konden wij de papieren snel opmaken en afgeven. Zo kon de vakantie alsnog beginnen. Wanneer alle posities binnen een organisatie goed bezet zijn kunnen…

Lees meer
Social media