Welkom bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen

Uiterwijk Winkel Verzekeringen is een onafhankelijke assurantie tussenpersoon. Sinds 1929 is ons familiebedrijf gevestigd in Hoogeveen. Ons kantoor is groot genoeg om u op alle gebieden deskundig te adviseren, maar klein genoeg om u op een persoonlijke manier van dienst te zijn. Ons doel is een op en top tevreden relatie die oprecht zal zeggen: “Ik zit goed bij Uiterwijk Winkel”

Uw contactpersonen
  • Algemeen
  • Zakelijk
  • Verzuim en inkomen
  • Agrarisch
  • Particulier
Algemeen
Karin Vermaas
Karen Mulderij
Ruben Tigelaar
Henry Middendorp
Erwin de Lange
Carmen Moes
Robin Strijker
Marieclair Beijert
Vroukje Harms-Roijinga
Hans van der Starren
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280503
E: h.vanderstarren@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Schadebehandeling agrarisch
T: 0528-280555
E: s.vandenbosch@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Maurice de Lange
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Jeannet Veenhuis-Visscher
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280500
E: j.veenhuis@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Michiel Okken
Frank Strijker
Benny Okken
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Irma Nijland
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Eliane Gieske
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Jantje Regien-Speelman
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280500
E: j.regien@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Piet Vos
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Marjan Ronner
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280557
E: m.ronner@uiterwijkwinkel.nl
Erik Blom
Beheer financiële administratie
T: 0528-280504
E: e.blom@uiterwijkwinkel.nl
Davey bij de Leij
Martijn Hartgerink
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Relatiebeheer/directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Zakelijk
Martijn Hartgerink
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Michiel Okken
Frank Strijker
Irma Nijland
Binnendienst adviseur
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Hans van der Starren
Verzuim en inkomen
Marco Smit
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Buitendienst adviseur
T: 0528-280507
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Benny Okken
Binnendienst adviseur
T: 0528-280565
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Binnendienst adviseur
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
Marieclair Beijert
Binnendienst polisbeheer
T: 0528-280564
E: m.beijert@uiterwijkwinkel.nl
Agrarisch
Piet Vos
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Binnendienst adviseur
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Binnendienst adviseur
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Marjan Ronner
Binnendienst adviseur
T: 0528-280557
E: m.ronner@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Particulier
Eliane Gieske
Binnendienst adviseur
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Binnendienst adviseur
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandelaar
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Uw actueel
Column - 17-07-2018 Asbestdak? Laat u niet verrassen!

Het asbestdakenverbod komt eraan. Dat betekent dat per 1 januari 2024 het hebben van een dak van asbesthoudend materiaal niet meer toegestaan is. Dit verbod geldt zowel voor bedrijven als voor particulieren. Het gaat dan om het deel van het dak dat met de buitenzijde in verbinding staat en de bijbehorende hoekstukken naar de gevel….

Lees meer
Column - 26-04-2018 AVG, wat moet ik ermee?

De Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) komt eraan. Per 25 mei 2018 vervangt het de huidige Wet bescherming persoonsgegevens (Wbp). De AVG geldt voor alle ondernemers, van groot-zakelijk tot ZZP’er. Wat kunt u doen als ondernemer? Mogelijk hebt u al diverse maatregelen genomen om op 25 mei AVG-proof te zijn. U kunt daarbij denken aan technische…

Lees meer
Social media