Bij ons
zit u goed.

Uiterwijk winkel

Welkom bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen

Uiterwijk Winkel staat als familiebedrijf al meer dan 90 jaar garant voor persoonlijk, onafhankelijk en betrouwbaar advies. Met gedreven vakmensen en goede inkoopkanalen leveren wij onze gewaardeerde relaties maatwerk. Tevreden zijn wij pas als onze relaties volmondig uitspreken: “Ik zit goed bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen!”.

Uw contactpersonen
Algemeen
Karen Mulderij
Ruben Tigelaar
Erwin de Lange
Joery Wiersma
Anne Gorter
Ruben Waninge
Twan Koops
Marieclair Beijert
Miranda Tilman
Hans van der Starren
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280503
E: h.vanderstarren@uiterwijkwinkel.nl
Maurice de Lange
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Cheyenne Vis
Schadebehandeling particulier
T: 0528-223544
E: c.vis@uiterwijkwinkel.nl
Marjan Boverhof
Schadebehandeling particulier
T: 0528-223546
E: m.boverhof@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Michiel Okken
Benny Okken
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Niels Nieland
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: n.nieland@uiterwijkwinkel.nl
Eline Zuidhof
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-223545
E: e.zuiddhof@uiterwijkwinkel.nl
Jorny Otten
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280500
E: j.otten@uiterwijkwinkel.nl
Irma Jonker
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280506
E: i.jonker@uiterwijkwinkel.nl
Serana Flokstra
Relatiebeheer binnendienst
T: 0592-792024
E: s.flokstra@uiterwijkwinkel.nl
Jeffrey Berens
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-223549
E: j.berens@uiterwijkwinkel.nl
Eliane Gieske
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Jantje Regien-Speelman
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280502
E: j.regien@uiterwijkwinkel.nl
Olaf de Zeeuw
Relatiebeheer binnendienst
T: 0592-792011
E: o.dezeeuw@uiterwijkwinkel.nl
Christien Navis
Relatiebeheer binnendienst
T: 0592-792015
E: c.navis@uiterwijkwinkel.nl
Triese Warsitoatmodjo
Relatiebeheer binnendienst
T: 0592-792012
E: t.warsitoatmodjo@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Teamleider agrarisch
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Menno van Rij
Adviseur agrarisch
T: 0528-280500
E: m.vanrij@uiterwijkwinkel.nl
Patrick Vos
Manuel Schotman
Adviseur agrarisch
T: 0657298478
E: m.schotman@uiterwijkwinkel.nl
Jetske Meijer
Relatiebeheerder agrarisch
T: 0528-280508
E: j.meijer@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Relatiebeheerder agrarisch
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Grietje Gossen
Beheer financiële administratie
T: 0592-792027
E: g.gossen@uiterwijkwinkel.nl
Erik Blom
Beheer financiële administratie
T: 0528-280504
E: e.blom@uiterwijkwinkel.nl
Martijn Hartgerink
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280502
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Niels Pot
Bart Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Relatiebeheer/ Directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst/ Directie
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Zakelijk
Martijn Hartgerink
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Michiel Okken
Buitendienst adviseur
T: 0528-280561
E: m.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Jantje Regien-Speelman
Jeffrey Berens
Jorny Otten
Bart Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / Directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Buitendienst adviseur / Directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Olaf de Zeeuw
Relatiebeheer binnendienst
T: 0592-792011
E: o.dezeeuw@uiterwijkwinkel.nl
Triese Warsitoatmodjo
Relatiebeheer binnendienst
T: 0592-792012
E: t.warsitoatmodjo@uiterwijkwinkel.nl
Christien Navis
Relatiebeheer binnendienst
T: 0592-792015
E: c.navis@uiterwijkwinkel.nl
Hans van der Starren
Maurice de Lange
Schadebehandelaar
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Verzuim en inkomen
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst/ Directie
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Benny Okken
Buitendienst adviseur
T: 0528-280565
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Serana Flokstra
Binnendienst adviseur
T:
E: s.flokstra@uiterwijkwinkel.nl
Eline Zuidhof
Binnendienst adviseur
T:
E: e.zuidhof@uiterwijkwinkel.nl
Marieclair Beijert
Binnendienst polisbeheer
T: 0528-280564
E: m.beijert@uiterwijkwinkel.nl
Agrarisch
Tim Offringa
Teamleider agrarisch
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Menno van Rij
Adviseur agrarisch
T: 0528-280500
E: m.vanrij@uiterwijkwinkel.nl
Patrick Vos
Manuel Schotman
Adviseur agrarisch
T: 0657289478
E: m.schotman@uiterwijkwinkel.nl
Jetske Meijer
Relatiebeheerder agrarisch
T: 0528-280508
E: j.meijer@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Relatiebeheerder agrarisch
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Particulier
Eliane Gieske
Binnendienst adviseur
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandelaar
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Niels Nieland
Binenndienst adviseur
T: 0528-280568
E: n.nieland@uiterwijkwinkel,nl
Marjan Boverhof
Cheyenne Vis
Schadebehandelaar
T: 0528-223544
E: c.vis@uiterwijkwinkel.nl
Irma Jonker