Welkom bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen

Uiterwijk Winkel Verzekeringen is een onafhankelijke assurantie tussenpersoon. Sinds 1929 is ons familiebedrijf gevestigd in Hoogeveen. Ons kantoor is groot genoeg om u op alle gebieden deskundig te adviseren, maar klein genoeg om u op een persoonlijke manier van dienst te zijn. Ons doel is een op en top tevreden relatie die oprecht zal zeggen: “Ik zit goed bij Uiterwijk Winkel”

Uw contactpersonen
  • Algemeen
  • Zakelijk
  • Verzuim en inkomen
  • Agrarisch
  • Particulier
Algemeen
Karen Mulderij
Mariska Teunis
Ruben Tigelaar
Henry Middendorp
Erwin de Lange
Carmen Moes
Robin Strijker
Ruben Waninge
Marieclair Beijert
Hans van der Starren
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280503
E: h.vanderstarren@uiterwijkwinkel.nl
Maurice de Lange
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Schadebehandeling agrarisch
T: 0528-280555
E: s.vandenbosch@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Jeannet Veenhuis-Visscher
Schadebehandeling particulier
T: 0528-223544
E: j.veenhuis@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Michiel Okken
Alie Helms
Ewout Schepers
Benny Okken
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Relatie binnendienst
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
Irma Nijland
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Eliane Gieske
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Jantje Regien-Speelman
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280502
E: j.regien@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Piet Vos
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280557
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280567
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Marjan Ronner
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280557
E: m.ronner@uiterwijkwinkel.nl
Jannes Duin
Agribeheer binnendienst
T: 0528-223543
E: j.duin@uiterwijkwinkel.nl
Erik Blom
Beheer financiële administratie
T: 0528-280504
E: e.blom@uiterwijkwinkel.nl
Davey bij de Leij
Martijn Hartgerink
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280502
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Relatiebeheer/directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Zakelijk
Marcel Waninge
Michiel Okken
Alie Helms
Ewout Schepers
Irma Nijland
Binnendienst adviseur
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Martijn Hartgerink
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Hans van der Starren
Maurice de Lange
Schadebehandelaar
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Verzuim en inkomen
Marco Smit
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Wijnand Kruit
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: w.kruit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Buitendienst adviseur
T: 0528-280507
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Benny Okken
Binnendienst adviseur
T: 0528-280565
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Binnendienst adviseur
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
Marieclair Beijert
Binnendienst polisbeheer
T: 0528-280564
E: m.beijert@uiterwijkwinkel.nl
Agrarisch
Piet Vos
Buitendienst adviseur
T: 0528-280557
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Buitendienst adviseur
T: 0528-280567
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Binnendienst adviseur
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Binnendienst adviseur
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Marjan Ronner
Binnendienst adviseur
T: 0528-280557
E: m.ronner@uiterwijkwinkel.nl
Jannes Duin
Binnendienst adviseur
T: 0528-223543
E: j.duin@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Particulier
Eliane Gieske
Binnendienst adviseur
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Binnendienst adviseur
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandelaar
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Jeannet Veenhuis-Visscher
Schadebehandelaar
T: 0528-223544
E: j.veenhuis@uiterwijkwinkel.nl
Uw actueel
Column - 06-11-2019 Stijgt uw zorgpremie meer dan de verwachte 3 euro per maand?

Op Prinsjesdag heeft het kabinet aangekondigd dat de maandpremie naar verwachting met ongeveer 3 euro per maand zal toenemen. Binnenkort weten we het, want voor 12 november 2019 moeten de zorgverzekeraars hun premies voor het nieuwe jaar bekendgemaakt hebben. In deze blog gaat het over wat er in 2020 nog meer verandert in de zorgverzekering….

Lees meer
Column - 27-09-2019 Big data & verzekeringen

De data-gedreven samenleving is volop in ontwikkeling. Termen als algoritmes en big data komen steeds vaker voorbij. Steeds meer bedrijven, waaronder verzekeraars, maken er dankbaar gebruik van. Maar wat is het nou eigenlijk en hoe kan deze technologie door verzekeraars worden toegepast? Big data verwijst naar de online berg aan digitale gegevens. Deze enorme brij…

Lees meer
Social media