Bij ons
zit u goed.

Uiterwijk winkel

Welkom bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen

Uiterwijk Winkel staat als familiebedrijf al meer dan 90 jaar garant voor persoonlijk, onafhankelijk en betrouwbaar advies. Met gedreven vakmensen en goede inkoopkanalen leveren wij onze gewaardeerde relaties maatwerk. Tevreden zijn wij pas als onze relaties volmondig uitspreken: “Ik zit goed bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen!”.

Uw contactpersonen
Algemeen
Karen Mulderij
Laura Nijland
Ruben Tigelaar
Henry Middendorp
Erwin de Lange
Carmen Moes
Joery Wiersma
Ruben Waninge
Marieclair Beijert
Hans van der Starren
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280503
E: h.vanderstarren@uiterwijkwinkel.nl
Maurice de Lange
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Jeannet Veenhuis-Visscher
Schadebehandeling particulier
T: 0528-223544
E: j.veenhuis@uiterwijkwinkel.nl
Joshua Abrahams
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280562
E: j.abrahams@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Michiel Okken
Ewout Schepers
Benny Okken
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
Michiel de Jonge
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280507
E: m.dejonge@uiterwijkwinkel.nl
Irma Jonker
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280506
E: i.jonker@uiterwijkwinkel.nl
Jeffrey Berens
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-223549
E: j.berens@uiterwijkwinkel.nl
Eliane Gieske
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Jantje Regien-Speelman
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280502
E: j.regien@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280567
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Patrick Vos
Agribeheer binnendienst
T: 0528-223543
E: patrick.vos@uiterwijkwinkel.nl
Menno van Rij
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280557
E: m.vanrij@uiterwijkwinkel.nl
Erik Blom
Beheer financiële administratie
T: 0528-280504
E: e.blom@uiterwijkwinkel.nl
Davey bij de Leij
Martijn Hartgerink
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280502
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Relatiebeheer/directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Zakelijk
Martijn Hartgerink
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Michiel Okken
Buitendienst adviseur
T: 0528-280561
E: m.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Ewout Schepers
Jantje Regien-Speelman
Jeffrey Berens
Irma Jonker
Bart Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Hans van der Starren
Maurice de Lange
Schadebehandelaar
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Verzuim en inkomen
Marco Smit
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Benny Okken
Buitendienst adviseur
T: 0528-280565
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Binnendienst adviseur
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
Michiel de Jonge
Binnendienst adviseur
T: 0528-280507
E: m.dejonge@uiterwijkwinkel.nl
Marieclair Beijert
Binnendienst polisbeheer
T: 0528-280564
E: m.beijert@uiterwijkwinkel.nl
Agrarisch
Dennis Kampherbeek
Buitendienst adviseur
T: 0528-280567
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Patrick Vos
Buitendienst adviseur
T: 0528-223543
E: patrick.vos@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Binnendienst adviseur
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Binnendienst adviseur
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Menno van Rij
Binnendienst adviseur
T: 0528-280557
E: m.vanrij@uiterwijkwinkel.nl
Particulier
Eliane Gieske
Binnendienst adviseur
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Binnendienst adviseur
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandelaar
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Jeannet Veenhuis-Visscher
Schadebehandelaar
T: 0528-223544
E: j.veenhuis@uiterwijkwinkel.nl
Joshua Abrahams
Schadebehandelaar
T: 0528-280562
E: j.abrahams@uiterwijkwinkel.nl