Bij ons
zit u goed.

Uiterwijk winkel

Welkom bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen

Uiterwijk Winkel staat als familiebedrijf al meer dan 90 jaar garant voor persoonlijk, onafhankelijk en betrouwbaar advies. Met gedreven vakmensen en goede inkoopkanalen leveren wij onze gewaardeerde relaties maatwerk. Tevreden zijn wij pas als onze relaties volmondig uitspreken: “Ik zit goed bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen!”.

Uw contactpersonen
Algemeen
Karen Mulderij
Ruben Tigelaar
Henry Middendorp
Erwin de Lange
Anne Gorter
Joery Wiersma
Ruben Waninge
Twan Koops
Marieclair Beijert
Hans van der Starren
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280503
E: h.vanderstarren@uiterwijkwinkel.nl
Maurice de Lange
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Michiel Okken
Benny Okken
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Michiel de Jonge
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280507
E: m.dejonge@uiterwijkwinkel.nl
Jorny Otten
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280500
E: j.otten@uiterwijkwinkel.nl
Irma Jonker
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280506
E: i.jonker@uiterwijkwinkel.nl
Jeffrey Berens
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-223549
E: j.berens@uiterwijkwinkel.nl
Eliane Gieske
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Jantje Regien-Speelman
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280502
E: j.regien@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Teamleider agrarisch
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Menno van Rij
Adviseur agrarisch
T: 0528-280500
E: m.vanrij@uiterwijkwinkel.nl
Patrick Vos
Adviseur agrarisch
T: 0528-280500
E: patrick.vos@uiterwijkwinkel.nl
Jetske Meijer
Relatiebeheerder agrarisch
T: 0528-280508
E: j.meijer@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Relatiebeheerder agrarisch
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Erik Blom
Beheer financiële administratie
T: 0528-280504
E: e.blom@uiterwijkwinkel.nl
Martijn Hartgerink
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280502
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Jort de Vor
Systeembeheerder
T: 0528-280500
E: j.devor@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/ Directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Relatiebeheer/ Directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst/ Directie
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Zakelijk
Martijn Hartgerink
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Michiel Okken
Buitendienst adviseur
T: 0528-280561
E: m.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Jantje Regien-Speelman
Jeffrey Berens
Jorny Otten
Irma Jonker
Bart Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / Directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Buitendienst adviseur / Directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Hans van der Starren
Maurice de Lange
Schadebehandelaar
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Verzuim en inkomen
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst/ Directie
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Benny Okken
Buitendienst adviseur
T: 0528-280565
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Michiel de Jonge
Binnendienst adviseur
T: 0528-280507
E: m.dejonge@uiterwijkwinkel.nl
Marieclair Beijert
Binnendienst polisbeheer
T: 0528-280564
E: m.beijert@uiterwijkwinkel.nl
Agrarisch
Tim Offringa
Teamleider agrarisch
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Menno van Rij
Adviseur agrarisch
T: 0528-280500
E: m.vanrij@uiterwijkwinkel.nl
Patrick Vos
Adviseur agrarisch
T: 0528-280500
E: patrick.vos@uiterwijkwinkel.nl
Jetske Meijer
Relatiebeheerder agrarisch
T: 0528-280508
E: j.meijer@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Relatiebeheerder agrarisch
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Particulier
Eliane Gieske
Binnendienst adviseur
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandelaar
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl