Welkom bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen

Uiterwijk Winkel staat als familiebedrijf al ruim 90 jaar garant voor persoonlijk, onafhankelijk en betrouwbaar advies. Met gedreven vakmensen en goede inkoopkanalen leveren wij onze gewaardeerde relaties maatwerk. Tevreden zijn wij pas als onze relaties volmondig uitspreken: “Ik zit goed bij Uiterwijk Winkel Verzekeringen!”.

Met trots kunnen wij melden dat wij zijn genomineerd voor de Advies Award 2020.
De onderscheiding van een vakjury voor de hoogste A(dvies)-factor.

Uw contactpersonen
  • Algemeen
  • Zakelijk
  • Verzuim en inkomen
  • Agrarisch
  • Particulier
Algemeen
Karen Mulderij
Laura Nijland
Ruben Tigelaar
Henry Middendorp
Erwin de Lange
Carmen Moes
Robin Strijker
Ruben Waninge
Marieclair Beijert
Hans van der Starren
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280503
E: h.vanderstarren@uiterwijkwinkel.nl
Maurice de Lange
Schadebehandeling zakelijk
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Schadebehandeling agrarisch
T: 0528-280555
E: s.vandenbosch@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandeling particulier
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Jeannet Veenhuis-Visscher
Schadebehandeling particulier
T: 0528-223544
E: j.veenhuis@uiterwijkwinkel.nl
Marcel Waninge
Michiel Okken
Ewout Schepers
Benny Okken
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Relatie binnendienst
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
René Room
Relatie binnendienst
T: 0528-223541
E: r.room@uiterwijkwinkel.nl
Irma Nijland
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Eliane Gieske
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Jantje Regien-Speelman
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280502
E: j.regien@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Relatiebeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Piet Vos
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280557
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Agribeheer buitendienst
T: 0528-280567
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280568
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Agribeheer binnendienst
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Patrick Vos
Agribeheer binnendienst
T: 0528-223543
E: patrick.vos@uiterwijkwinkel.nl
Erik Blom
Beheer financiële administratie
T: 0528-280504
E: e.blom@uiterwijkwinkel.nl
Davey bij de Leij
Martijn Hartgerink
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Marco Smit
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280500
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Relatiebeheer buitendienst
T: 0528-280502
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Relatiebeheer buitendienst/directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Relatiebeheer/directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Zakelijk
Marcel Waninge
Michiel Okken
Ewout Schepers
Irma Nijland
Binnendienst adviseur
T: 0528-280506
E: i.nijland@uiterwijkwinkel.nl
Martijn Hartgerink
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.hartgerink@uiterwijkwinkel.nl
Frank Strijker
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: f.strijker@uiterwijkwinkel.nl
Bart Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: bart@uiterwijkwinkel.nl
Jaap Uiterwijk Winkel
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280500
E: jaap@uiterwijkwinkel.nl
Erik van der Laan
Buitendienst adviseur / directie
T: 0528-280558
E: e.vanderlaan@uiterwijkwinkel.nl
Hans van der Starren
Maurice de Lange
Schadebehandelaar
T: 0528-280566
E: m.delange@uiterwijkwinkel.nl
Verzuim en inkomen
Marco Smit
Buitendienst adviseur
T: 0528-280500
E: m.smit@uiterwijkwinkel.nl
Leroy Harms
Buitendienst adviseur
T: 0528-280507
E: l.harms@uiterwijkwinkel.nl
Benny Okken
Buitendienst adviseur
T: 0528-280565
E: b.okken@uiterwijkwinkel.nl
Marcel van der Horst
Binnendienst adviseur
T: 0528-223545
E: m.vanderhorst@uiterwijkwinkel.nl
René Room
Binnendienst adviseur
T: 0528-223541
E: r.room@uiterwijkwinkle.nl
Marieclair Beijert
Binnendienst polisbeheer
T: 0528-280564
E: m.beijert@uiterwijkwinkel.nl
Agrarisch
Piet Vos
Buitendienst adviseur
T: 0528-280557
E: p.vos@uiterwijkwinkel.nl
Dennis Kampherbeek
Buitendienst adviseur
T: 0528-280567
E: d.kampherbeek@uiterwijkwinkel.nl
Tim Offringa
Binnendienst adviseur
T: 0528-280553
E: t.offringa@uiterwijkwinkel.nl
Robert Lich
Binnendienst adviseur
T: 0528-280567
E: r.lich@uiterwijkwinkel.nl
Patrick Vos
Binnendienst adviseur
T: 0528-223543
E: patrick.vos@uiterwijkwinkel.nl
Sjoerdtje van den Bosch
Particulier
Eliane Gieske
Binnendienst adviseur
T: 0528-280560
E: e.gieske@uiterwijkwinkel.nl
Martine de Groot
Binnendienst adviseur
T: 0528-280568
E: m.degroot@uiterwijkwinkel.nl
Evelien Petstra
Schadebehandelaar
T: 0528-280509
E: e.petstra@uiterwijkwinkel.nl
Jeannet Veenhuis-Visscher
Schadebehandelaar
T: 0528-223544
E: j.veenhuis@uiterwijkwinkel.nl
Uw actueel
Nieuws - 25-03-2020 Compensatie transitievergoeding: Aanvraag mogelijk vanaf 1 april 2020!

Als werkgever kunt u mogelijk vanaf 1 april aanstaande compensatie aanvragen voor de transitievergoeding die u hebt betaald aan uw werknemer(s) waarvan het dienstverband na twee jaar ziekte is beëindigd. Zeker in tijden van crisis zoals deze is het goed hier tijdig gebruik van te maken. Voorwaarden voor compensatie Wanneer uw werknemer meer dan 2…

Lees meer
Column - 06-11-2019 Stijgt uw zorgpremie meer dan de verwachte 3 euro per maand?

Op Prinsjesdag heeft het kabinet aangekondigd dat de maandpremie naar verwachting met ongeveer 3 euro per maand zal toenemen. Binnenkort weten we het, want voor 12 november 2019 moeten de zorgverzekeraars hun premies voor het nieuwe jaar bekendgemaakt hebben. In deze blog gaat het over wat er in 2020 nog meer verandert in de zorgverzekering….

Lees meer
Social media